Construction Technology Lamthi Group | Të Rejat
163
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-163,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Të Rejat

MIRËSEVINI NË WEBSITE-IN TONË MË TË RI

“Construction Technology” pjesë e kompanisë “LAMTHI GROUP”, tashmë prezanton për të gjithë klientët e saj website-in e tij më të ri. Përmes saj do të njiheni me të gjitha shërbimet tona si ndertimet e impianteve: rezidenciale, komerciale, industriale, pishinash dhe kondicionimi. Sjellim tek ju një shërbim korrekt, staf pofesional për ndertime te sigurta dhe në një kohë të shpejtë.